Ubytovanie

Nenechajte si ujsť pohodlie a oddych...

Naše apartmány sú komfortné, útulné a nadštandardné, ktoré určite naplnia Vaše predstavy o ideálnej dovolenke a oddychu v srdci Vysokých Tatier. Pre ubytovaných hostí je k dispozícií vyhrievaná lyžiareň v zimnom období a v lete uzamykateľný priestor na odkladanie bicyklov. V celom objekte je možnosť bezdrôtového pripojenia k internetu (WiFi).

Všetky apartmány sú vybavené:

  • Vlastným sociálnym zariadeným (kúpeľňou/WC)
  • Plne vybavenou kuchyňou s elektrickým sporákom
  • Chladničkou, umývačkou riadu, mikrovlnou rúrou a varnou kanvicou
  • LCD TV/SAT
  • Pevnou internetovou prípojkou
  • Vlastným automatickým vykurovacím systémom

Apartmány v ponuke:

Severka Severka – Útulný, priestranný a svetlý jednoizbový apartmán s rozlohou 40 m2 pre dve alebo štyri osoby s plne vybavenou oddelenou kuchynkou a priestrannou kúpeľňou, na prízemí s južnou orientáciou.
Foto1 Foto2 Foto3 Foto4 Foto5 Foto6


GerlachGerlach – Priestranný dvojizbový apartmán s rozlohou 61m2 pre štyri osoby s možnosťou jednej prístelky s plne vybavenou kuchyňou a veľkorysou kúpeľňou, na prízemí so západnou orientáciou do záhrady, s prekrásnym výhľadom na tatranské štíty.
Foto1 Foto2 Foto3 Foto4 Foto5 Foto6


Gerlach Exclusiv – Ubytovanie v 2 lôžkovom apartmáne s možnosťou 1 prístelky. Nachádza sa na poschodí, s orientáciou na západ s výhľadom na Vysoké Tatry - Gerlachovský štíť a prijemným popoludňajším slnkom. Samostatná spálňa, obývacia miestnosť s lodžiovým balkonom, plnohodnotná kuchyňa a kúpeľňa to všetko o rozlohe 65 m2. Prežite jedinečný pobyt pohladom na Vysoké Tatry.


PoliankaPolianka – 3 lôžkový apartmán na 1. poschodí o veľkosti 42 m2 orientovaný na juh s obývacou miestnosťou, kuchyňou, kúpeľňou a veľkou terasou poskytuje romantickú dovolenku pre dvojicu, alebo trojčlennú rodinku, ktorá hľadá pohodlie a súkromie vo Vysokých Tatrách.
Foto1 Foto2 Foto3 Foto4 Foto8 Foto9


Palace2 Palace – Je tým najkomfortnejším čo Vám Villa Severka môže ponúknuť. Dvojpodlažný apartmán a orientácia na juh aj sever s úchvatným výhľadom na 3 dominantné vrcholy Starého Smokovca – Slavkovský štít, Lomnický štít a Gerlachovský štít, Vám ponúkne Tatry ako na dlani. Apartmán Palace je symbolom pohodlia a nadštandardu, aký si zaslúži každý. Nachádza sa 2. poschodí a na 110 m2 nájdete priestrannú obývaciu miestnosť, kuchyňu s barovým pultom, 2 sociálne zariadenia, 2 spálne na poschodí. Apartmán je určený pre 4 až 8 osôb.
Foto1 Foto2 Foto3 Foto4 Foto5 Foto5 Foto5 Foto5 Foto5 Foto5 Foto5 Foto5 Foto5 Foto5