Vitajte

A všade máte blízko...

Villa Severka je apartmanové ubytovanie na súkromí v turisticky vyhľadávanej oblasti Vysokých Tatier. Apartmány sa nachádzajú v Starom Smokovci medzi Hrebienkom a Jakubkovou lúkou vo Vysokých Tatrách.

Apartmánové ubytovanie na súkromí je umiestnené v tichom prostredí obklopené malebnou panorámou Vysokých Tatier.

Naša poloha v Starom Smokovci bude vaším východiskovým bodom pre všetky aktivity vo Vysokých Tatrách.

Okolie apartmánového ubytovania Villa Severka poskytuje možnosti pre výlety za prírodnými krásami, turistickým oddychom, lyžiarskymi zážitkami alebo kúpeľnou turistikou.

Presvedčte sa sami aké je ubytovanie v  priestranných apartmánoch s plne vybavenou kuchyňou, sociálnym zariadením,obývacou miestnosťou, pripojením k internetu zdarma a vlastným parkovacím miestom.

Apartmány sú prispôsobené rodinám a dvojiciam, ktoré hľadajú oddych, súkromie a pohodlie ubytovania a chcú načerpať nové sily na zdravom tatranskom vzduchu.

V objekte je pre našich hostí k dispozícii vyhrievaná lyžiareň alebo miestnosť pre odkladanie bicyklov.

Villa Severka svojou architektúrou a atmosférou zapadá do vysokohorského prostredia a poskytuje dokonalú rodinnú rekreáciu.

Užite si príjemnú atmosféru, jedinečné prostredie a nadštandardné služby. Príďte a presvedčte sa aj vy, že na polohe ozaj záleží. Tešíme sa na vašu návštevu!